Dimzi dimzi
 
ИСКАТЬ:      Добавить новость

Политика

Рада запретила украинцам колдовать

12 Января 2011 | 17:10

Видео 6.7 Мб: Рада хочет приравнять магов к мошенникам. Канал "Интер"

Рада запретила украинцам колдовать

А зранку депутати продемонстрували вміння домовлятися: більшість та опозиція дружно проголосували за те, аби завтра до них прийшов Генпрокурор і розповів про розслідування справ колишніх високо-посадовців. У п'ятницю з цього ж приводу у Парламенті заслухають уповноваженого з прав людини - Ніну Карпачову. І сьогодні ж депутати планували покласти край роботі ворожок, астрологів та екстрасенсів і заборонити їхнє ремесло законом. Про те, що з цього вийшло - далі.

Заборонити чаклувати, ворожити та рекламувати подібні послуги із газетних шпальт і телеекранів депутати вирішили ще півроку тому. Законопроект розробляла група, до якої увійшли представники усіх фракцій - і праві, й ліві, і більшість, і опозиція. Один з авторів, комуніст Євген Царьков, пропонує прирівняти магів та ворожок до шахраїв, і ввести для них кримінальну відповідальність. Сам депутат у чари та привороти не вірить, каже - чаклунство на нього не діє.

Євген Царьков, народний депутат України, фракція КПУ:

- Такие колоритные бабушки пообещали до Нового года, по крайней мере мне, и порчу и сглаз, и самое страшное для любого мужчины - лишение мужской силы. Я вам скажу - сегодня 10-е число, можно подтвердить, что они шарлатаны ещё раз.

Заборона не стосуватиместься роботи цілителів, які практикують нетрадиційну медицину. Але ефективність таких методів лікування потрібно буде довести у Міністерстві охорони здоров'я. Втім, хто і як відрізнятиме шарлатанів від знахарів, депутати чітко не прописали. У те, що закон зменшить кількість магів та ворожок не вірять і колеги авторів проекту.

Володимир Яворівський, народний депутат України, фракція "БЮТ-Батьківщина":

- Якщо це комусь допомагає - хай допомагає. Але регламентувати це законом?. Що, бабці, яка викачує яйця, от кажуть страх викачує, що перед нею буде лежати закон і вона буже своїм пальцев водити - це я можу робити, це я не можу робити. Ну. смішно, правда ж?

Як ворожили, так і будемо ворожити, кажуть представники чародійських професій. Адже бажання людей дізнатися про майбутнє існувало в усі часи.

Козлов Юрій, народний цілитель, екстрасенс:

- Примут не примут - это ерунда. В 14-м веке знахарей на кострах сжигали и всё равно они были. Это никуда не денешь. Все целители уйдут в подполье и станут дороже. Ничего они не сделают.

Втім, сьогодні руки депутатів до голосування за цей закон так і не дійшли: анти-відьмацький документ відклали на потім.

podrobnosti.ua

Сообщить об ошибкеКомментарии:

[ нет комментариев ]

Добавить комментарий:

Имя:
Введите код:

Последние

  ФОТО ДНЯ
 
  ИНТЕРЕСНОЕ
 
  ПОСЛЕДНЕЕ ФОТО
 
  РЕКЛАМА
 
 
  Методологический портал  

    Условия перепечатки материалов: При перепечатке либо использовании материалов с сайта dimzi.com гиперссылка на сайт dimzi.com обязательна. Использование новостей допускается в количестве не более трех статей из опубликованных за сутки. Перепечатка материалов из раздела "Главное" допускается с разрешения администрации сайта. По всем вопросам пишите, пожалуйста, на почтовый ящик fiki@yandex.ru.

    Нашли ошибку - напишите, пожалуйста, на почтовый ящик fiki@yandex.ru.


Все права защищены © DIMZI 2007-2017 г.
Перепечатка материалов только с разрешения администрации