Dimzi dimzi
 
ИСКАТЬ:      Добавить новость

Общество

В Китае начали борьбу с пластиковыми пакетами

13 Июня 2011 | 07:31

 

В Китаї борються з чумою 21 століття. Так в Піднебесній називають шкідливі для екології поліетиленові пакети. Три роки тому їх заборонили використовувати в супермаркетах, тепер на черзі - книгарні та аптеки. За останні роки виробництво пакетів в країні зменшилось на шістсот тисяч тон. Але чимало спритних підприємців ігнорують заборону. Адже це прибутковий бізнес. Тим часом науковці попереджають - повний біологічний розпад поліетилену триває близько тисячі років, тож заборонити пакети планують і в Європі.

Чанг, працівник ринку:

- Ми насправді відчули користь від заборони пластикових пакетів. Раніше навіть не усвідомлювали, яку небезпеку вони становлять для екології. На вулицях міста все рідше можна побачити людей з такими торбинками.

podrobnosti.ua

Сообщить об ошибкеКомментарии:

[ нет комментариев ]

Добавить комментарий:

Имя:
Введите код:

Последние

  ФОТО ДНЯ
 
  ИНТЕРЕСНОЕ
 
  ПОСЛЕДНЕЕ ФОТО
 
  РЕКЛАМА
 
 
  Методологический портал  

    Условия перепечатки материалов: При перепечатке либо использовании материалов с сайта dimzi.com гиперссылка на сайт dimzi.com обязательна. Использование новостей допускается в количестве не более трех статей из опубликованных за сутки. Перепечатка материалов из раздела "Главное" допускается с разрешения администрации сайта. По всем вопросам пишите, пожалуйста, на почтовый ящик fiki@yandex.ru.

    Нашли ошибку - напишите, пожалуйста, на почтовый ящик fiki@yandex.ru.


Все права защищены © DIMZI 2007-2017 г.
Перепечатка материалов только с разрешения администрации