Dimzi dimzi
 
ИСКАТЬ:      Добавить новость

Наука и техника

Киевские хирурги стали пионерами уникальной технологии лечения сосудов

27 Ноября 2012 | 17:49

У Київському центрі серця провели унікальну операцію. Лікарі вживили в серцеву артерію біологічні стенти - це спеціальні конструкції, які зсередини розширюють і підтримують уражені судини. До цього встановлювали тільки металопротези. Тепер, завдяки новим матеріалам, стент, виконавши свою функцію, буде поступово розсмоктуватися. Технологію вперше застосували в Америці кілька місяців тому. Україна - поки що єдина на пострадянському просторі використала це ноу-хау. Далі - наші кореспонденти.

Пацієнта ретельно готують до операції. Діагноз - ішемічна хвороба серця. Чоловік лежить і начебто відпочиває. Він при свідомості. Наркоз - місцевий. Через стегнову артерію в серцеву судину йому введуть стент. Уся процедура триватиме не більше 15 хвилин. 

Выдавил бляшку наружу и открыл полный просвет, теперь в этом суженом месте вот такой просвет - это приблизительно 3 миллиметра , может 4 миллиметра.

Українські лікарі вперше використовують інноваційну технологію. Рятівні стенти виготовлені не з металу, а з біологічної речовини. Тож якщо у хворого з цією судиною виникнуть проблеми, його зможуть прооперувати повторно. Про таке раніше без загрози для життя і не мріяли. 

Андрій Хохлов, заввідділенням Київського центру серця:

Сейчас ставится это устройство, которое через 6 месяцев - оно уже в стенке, через 2 года никаких свидетельств об имплантации нету. Вот ему 56 лет, а артерия через 2 года будет как в 18 лет.

Новітня розробка - американська. Україна - перша держава на пострадянському просторі, де дозволили використовувати цю технологію. 

Борис Тодуров, головний кардіолог України:

Потребность в таких процедурах даже не десятки, а сотни тысяч в год, поэтому мы сегодня являемся пионерами новых технологий, сделали первую операцию и у меня есть большие надежды, что эта технология завоюет всю территорию Украины.

Доки лікарі розхвалюють новинку, прооперований пацієнт уже в палаті. Ішемічна хвороба у Олександра Володимировича - 5 років. Він ледь розмовляє, адже нещодавно переніс інсульт. А останні кілька місяців перебував у передінфарктному стані. 

Олександр Мігрюков, пацієнт Київського центру серця:

Самочувствие отличное, я 15 минут на операции провёл и ничего, сейчас ходить могу.

Вже завтра чоловіка випишуть. Головне, кажуть медики, - вчасно звернутися до спеціалістів. Адже щорічно від ішемічної хвороби серця помирає близько 400 українців.

podrobnosti.ua

Сообщить об ошибкеКомментарии:

[ нет комментариев ]

Добавить комментарий:

Имя:
Введите код:

Последние

  ФОТО ДНЯ
 
  ИНТЕРЕСНОЕ
 
  ПОСЛЕДНЕЕ ФОТО
 
  РЕКЛАМА
 
 
  Методологический портал  

    Условия перепечатки материалов: При перепечатке либо использовании материалов с сайта dimzi.com гиперссылка на сайт dimzi.com обязательна. Использование новостей допускается в количестве не более трех статей из опубликованных за сутки. Перепечатка материалов из раздела "Главное" допускается с разрешения администрации сайта. По всем вопросам пишите, пожалуйста, на почтовый ящик fiki@yandex.ru.

    Нашли ошибку - напишите, пожалуйста, на почтовый ящик fiki@yandex.ru.


Все права защищены © DIMZI 2007-2017 г.
Перепечатка материалов только с разрешения администрации