Dimzi dimzi
 
ИСКАТЬ:      Добавить новость

Наука и техника

Китайские ученые раскрыли секрет, как сохранить молодость

14 Февраля 2013 | 17:48

 Китайські вчені, після семи років досліджень, нарешті відкрили секрет вічної молодості. Вони з'ясували, що можна завадити передчасному старінню, вживаючи червоний виноград та вино. Саме ці продукти містять необхідний омолоджувальний інгредієнт - ресвератрол. Такі висновки науковці зробили після експериментів на мишах. Тварин попередньо заразили рідкісною хворобою - прогерією, яка викликає передчасне старіння. Гризуни постаріли всього за кілька тижнів - у них почала випадати шерсть та ослабли кінцівки. Проте за допомогою ресвератролу дослідники повернули мишам молодість. Науковці впевнені, що після тварин можна розпочинати досліди і на людях. Адже хворі на прогерію рідко доживають до двадцяти років.

Чжоу Чжонгджун, професор університету у Гонконзі:

- Годуючи мишей ресвератролом, ми збільшили тривалість їхнього життя на 30 відсотків. Проте в експерименті ми використали великі дози речовини. Для того, аби отримати таку саму кількість ресвератролу, людині довелося б випити більше сотні пляшок червоного вина.

podrobnosti.ua

Сообщить об ошибкеКомментарии:

[ нет комментариев ]

Добавить комментарий:

Имя:
Введите код:

Последние

  ФОТО ДНЯ
 
  ИНТЕРЕСНОЕ
 
  ПОСЛЕДНЕЕ ФОТО
 
  РЕКЛАМА
 
 
  Методологический портал  

    Условия перепечатки материалов: При перепечатке либо использовании материалов с сайта dimzi.com гиперссылка на сайт dimzi.com обязательна. Использование новостей допускается в количестве не более трех статей из опубликованных за сутки. Перепечатка материалов из раздела "Главное" допускается с разрешения администрации сайта. По всем вопросам пишите, пожалуйста, на почтовый ящик fiki@yandex.ru.

    Нашли ошибку - напишите, пожалуйста, на почтовый ящик fiki@yandex.ru.


Все права защищены © DIMZI 2007-2017 г.
Перепечатка материалов только с разрешения администрации