Dimzi dimzi
 
ИСКАТЬ:      Добавить новость

Наука и техника

В Танзании исчезли москиты

29 Декабря 2011 | 08:27

Таємниче зникнення москітів у Танзанії занепокоїло вчених.

Ще кілька років тому у цій місцевості літали цілі хмари надокучливих комах. Нині ж від них не лишилося й сліду. З одного боку, це привід для радості. Тепер буде легше боротися з малярією, яку переносили комарі. З другого, зникнення виду комах може свідчити про серйозні кліматичні зміни, що матимуть наслідки і для людини. Розгадати загадку танзанійських москітів - учені поки що не можуть.

Ден Мейровіч, автор дослідження:

- Свою роль могли відіграти одразу кілька чинників: хвороба серед москітів або використання в сільському господарстві якихось пестицидів. Але що цікаво, в цих місцевостях, де вони зникли, ніхто навмисне з москітами не боровся.

podrobnosti.ua

Сообщить об ошибкеКомментарии:

[ нет комментариев ]

Добавить комментарий:

Имя:
Введите код:

Последние

  ФОТО ДНЯ
 
  ИНТЕРЕСНОЕ
 
  ПОСЛЕДНЕЕ ФОТО
 
  РЕКЛАМА
 
 
  Методологический портал  

    Условия перепечатки материалов: При перепечатке либо использовании материалов с сайта dimzi.com гиперссылка на сайт dimzi.com обязательна. Использование новостей допускается в количестве не более трех статей из опубликованных за сутки. Перепечатка материалов из раздела "Главное" допускается с разрешения администрации сайта. По всем вопросам пишите, пожалуйста, на почтовый ящик fiki@yandex.ru.

    Нашли ошибку - напишите, пожалуйста, на почтовый ящик fiki@yandex.ru.


Все права защищены © DIMZI 2007-2017 г.
Перепечатка материалов только с разрешения администрации