Dimzi dimzi
 
ИСКАТЬ:      Добавить новость

Наука и техника

В Японії андроїду довірили головну роль у виставі "Перетворення"

14 Октября 2014 | 06:37

Театр починається з роботів. Принаймні у Японії.

У театрі міста Йокогама андроїд грає головну роль у виставі.

Вірять чи не вірять японські поціновувачі театрального мистецтва таким акторам, знає кореспондент Подробиць Дмитро Євчин.

Фантастичну новелу Франца Кафки "Перетворення" навіть літературознавці називають непростим твором.

Головний герой оповідання Грегор Замза, одного ранку прокидається жахливою комахою. Саме бідолашного Замзу грає робот. І, схоже, у андроїда - це виходить.

"Іноді здається, що він - більше, ніж робот. Але потім думаєте - та ні, це ж звичайна машина. Взагалі, такий баланс думок дуже цікавий", - розповіла актриса Ірен Жакоб.

Поруч із роботом - актори-люди. Допомагають дебютанту. Виявляється, обличчя андроїда - біла маска зовсім не заважає лицедійству.

"Біла маска" - так у театрі називають незворушний вираз обличчя. Але воно у нашого робота доволі красномовне. Він може усміхатись і навіть сміється. Головне - очі. Зазирніть у них, і зрозумієте усю глибину погляду", - розповіла актриса Ірен Жакоб.

Ідею навчити андроїда акторству реалізував драматург Оріза Хірата. У співпраці з інженером Хіросі Ісігуро. Науковець конструював емоції робота режисер адаптував їх для сцени.

"Я хотів, щоб саме робот зміг викликати у глядачів почуття. Спершу люди сприймають андроїда, як звичайну машину, немов на виставці. Але згодом не відрізняють від інших акторів на сцені", - розповів театральний режисер Оріза Хірата.

Від гри механічного актора глядачі у захваті. Режисер впевнений, що геній літературного абсурду, Кафка, теж схвалив би цей театральний експеримент.

podrobnosti.ua

Сообщить об ошибкеКомментарии:

AEramDeenceSar (гость) - 24.08.2017 03:16

By dealing together, two of you can address problems of self-esteem and mutual trust. Thus, when the muscles within the penile area are relaxed, more blood will enter the penis and a hardon will occur.

Добавить комментарий:

Имя:
Введите код:

Последние

  ФОТО ДНЯ
 
  ИНТЕРЕСНОЕ
 
  ПОСЛЕДНЕЕ ФОТО
 
  РЕКЛАМА
 
 
  Методологический портал  

    Условия перепечатки материалов: При перепечатке либо использовании материалов с сайта dimzi.com гиперссылка на сайт dimzi.com обязательна. Использование новостей допускается в количестве не более трех статей из опубликованных за сутки. Перепечатка материалов из раздела "Главное" допускается с разрешения администрации сайта. По всем вопросам пишите, пожалуйста, на почтовый ящик fiki@yandex.ru.

    Нашли ошибку - напишите, пожалуйста, на почтовый ящик fiki@yandex.ru.


Все права защищены © DIMZI 2007-2017 г.
Перепечатка материалов только с разрешения администрации